Kiedy byliśmy w sypialni, położył mnie na ziemię i położył się obok niego

Kiedy byliśmy w sypialni, położył mnie na ziemię i położył się obok niego. Tutaj radość uderzył mnie w głowę. Zacząłem rozmowę:

– Dziękuję donёs. Nie wiem, co się ze mną stało.

– Nic. Wszystko może się zdarzyć. Śpisz jak kociak – uśmiechnął się.
woman-1008881_1280
Panie, jestem w tym uśmiechu był gotowy utopić w tych oczach byłem gotowy do oglądania na zawsze, na zawsze całować te usta … Uśmiechnąłem się zbyt łatwo, i spojrzał na ustach. Opuścił wzrok na mnie. Mamy połączyła w jednym pocałunku. Objął mnie, pogłaskał ją z powrotem, aż do papieża. Przejechałem dłońmi po włosach i karku. Zszedł do szyi i ruszył dalej na lewym Hickey pary na szyję kruchego. Potem szarpnął mnie i wstał. Spojrzał na mnie z niezgłębionych oczach, że spalone pragnienie, pasji i miłości. I na pewno zakochał się w nich … Ale potem pomyślałem, „dobrze, wszystko. Nic się nie stało. Co miałem nadzieję.”, Ale on po prostu zamknął drzwi do pokoju i ponownie pochylił wargi do mojego ciała. Pocałował moje ręce, szyja … Zdjął koszulę i przytuliła się do mojej klatki piersiowej i brzucha. Na klatce piersiowej nawet nie zwracając uwagi. Potem położył mnie na plecach, a moje nogi zgięte w kolanach. Podniosłem rękę i usiadł między moje nogi i zdjął koszulkę, odsłaniając tors. Jego cudowne ciało świeciły, jak ja chcę. Zdjął moje szorty i odrzucił je na bok. Byłam tylko w białe płótno, które kierowały do wyjęcia ze mną. Zaczął się z biustonosza. Rozpiął ją i obnażone piersi. Jest kilka sekund patrząc na nich i przycisnął je do ust. I jęknął z przyjemności i przycisnął ręce jego ciała do niej. Wstał i zdjął spodenki. Ale wtedy w kieszeni wziąłem coś.

– Masz dziewczynę?

– Tak, jest dziewicą …

– Chcesz tego?

– Nie mogę sobie wyobrazić, jak wiele.

– Dokładnie?

– Dokładnie.

Zdjął mi majtki i zaczął mnie Cooney. I przecisnął się pod jego władzę. Był jednocześnie udało się masować moje piersi. Przeżyłem swój pierwszy orgazm. To była piękna chwila.