Nie jest to pierwszy

– Och, masz dobrą długą rozmowę! Zejdź na dół, że wprowadzą się w porządku – nie dając mi pomysł, aby zakończyć, Olga przerwana.

Patrzyliśmy na siebie z żoną i wyszedł z pokoju, zostawiając ich samych.

– Idź pod prysznic, ale przyjdzie na obiad – na pierwszym piętrze, powiedział mi, Olga.
– Oczywiście – powiedziałem, starając się nie zdradzić ich stan, głos.

Poszedłem do mojego pokoju, usiadł na łóżku i zaczął pojmować, co się dzieje, po raz kolejny żal, że zgodził się na tę przygodę. Wystarczy usiąść, wstałem i powiedział głośno – nic … Z Diman nadal zrozumie, zrobię to! Następnie wziąłem ręcznik i poszedł pod prysznic.

Stojąc pod prysznicem, słyszałem płynącą wodę z góry, ktoś bierze prysznic na drugim piętrze … Zastanawiam się, w jaki sposób ubrać i nie ma zbyt wiele, że Vick zmieniał się z nim? Czułem, że wrzenia i ochłodzić się w tym zimna woda, która szybko doprowadziła mnie czuć. Pokręciła talii w ręcznik, szybko wślizgnął się do jej pokoju, zamykając drzwi na zatrzask. Do wycierania, zacząłem spekulować logicznie …

couple-731890_1280

Nie jest to pierwszy dzień, jestem zaznajomiony z Vika, ale moja żona i ja to wiem, wszystko będzie w porządku! Co Byłem tak podniecony, że uspokoił się! Rozwijając swoje rzeczy w szafie, nosiłem dżinsy i t-shirt, ale spojrzał w lustro, rozmyślił. Po Olga nosił piękny, można powiedzieć, strój wieczorowy, najwyraźniej chce kochać obiad był znakomity. Ubrałem się w spodniach i koszuli odpowiednim dla nich, na pewno nie jest to rodzaj bankietu, ale jednak.
Co kilka minut zmienili, wskoczyłem na Maxim, potem pieprzył Andrew, ssanie penisa kogoś, całując kulki. Od oczy wciąż strumieniowe łzy, byłam bardzo zmęczona. Na plecach czułem gorący płyn, ktoś już gotowy!