Wreszcie Alindre udało

Otwieranie drzwi na loggię, Aliandra czule objął swoją przyjaciółkę.
– Chcę, aby zobaczyć swoją pierś – przywiązanie do długowłosa brunetka ramię, szepnęła.
– No, czekaj – trochę na uboczu od niecierpliwego dziewczyną, Ariel westchnęła, patrząc Alindry pocałunek w usta. Natychmiast otworzyła usta, a ich języki ścierały się i przeplatają, patrząc pod językiem sobą smak miodu. To kontynuował zhalos kilka sekund. Ręce dziewcząt poszybował nad ciałem impulsywnie starego Yas dostać się pod jej bluzkę i spódnicę.

Wreszcie Alindre udało się znaleźć krawędź spódnicy, a ręka dotknęła lekko zawoalowaną jedwabną wypukłość. Zwinne palce wsunął pod jedwabiu, a ona czuła trochę miękkie już wilgotne płatki, które otwierają się na dotyk. Ariel wzdrygnął się lekko, i brzuch zaczął się poruszać z własnej woli, wypluł na palcu. Łukowe, wyjęła sznurki i lekko rozchylone nogi, chwytając palcem w Alindry. Czuła, że jego cztery palce, a oni powoli się głębiej, dotykając ścian i vzbuhshego mały, ale ostro ołówek gruntów, które już posiadam delikatne puszysty kotek przetarł na palcach. Alindra jęknął i osunął się między nogi Ariel, który natychmiast wyrzucił nogę przez ramię, a nie palcami, a gorący język był w Ariel.

lingerie-99761_1280

Jęknęła głośniej. Jej ręce były na głowie Alindry uwikłany w luksusowym włosów. Ona nie miała wystarczającej ilości powietrza i strasznie chciał zakończyć. Ale ona powstrzymała się, sięgając do jej piersi, nabrzmiałe sutki ściśnięte tak, że było trochę bolesne i słodkie. Nie mogąc wytrzymać większe Ariel mrugnięcia okiem, ona rozlane garnek miodu. Alindra również jęknął i zaczął lizać rasteksheysya nektaru.