Od tej historii jest w punkcie Nicka widzenia

Od tej historii jest w punkcie Nicka widzenia

I zostały brakuje moją rodzinę tak długo, że myślałem, że wizyta niespodzianką byłoby miło. Nazwałem Savannah codziennie za wyjątkiem wtorku, ale nigdy nie dostałem odpowiedzi od niej lub Megan. Jest czwartek dziennie przed urodzinami małego Heatha około 3 po południu, że podciągnąć się w przedniej części domu, że moja rodzina przybyła na pobyt. Ostatnio rozmawiałem z Savannah powiedziała mi Simone zakochał się Heath i Megan i jej planował dać jej Heath jako prezent urodzinowy. Jestem wręcz wściekły, ale ona mi mówi Simone jest osiemnaście i może wybrać własną człowieka. i również uzyskać informację, że Vanessa zakochał z Heath i Lisa planuje zrobić to samo. Przed mogę sprzeciwić Savannah rozłącza się. miałem Heatha urodzinowy prezent na przyczepie wraz ze starą obietnicę zrobiłem Kevin. planowałem rozmawiać z obu i próbować zakopać topór, bo był tak zagubiony bez mojej rodziny. chciałem ….. no Musiałem je z powrotem w moim życiu. Po wyjściu z mojego samochodu udałem się do tylko przednie drzwi, aby zatrzymać jak wryty. zauważyłem, że drzwi były otwarte nieco, ale nie słyszałem żadnych głosów. nie było nieprzyjemny zapach pochodzący z za nim. Wyciągnąłem mój Smith and Wesson od jego kabury. Położyłem rękę na drzwiach po prostu wcisnąć go otworzyć słuchu to skrzypieć. zapach dostaje silniejszy, a ja położyłem lewą rękę na moim nosie. udałem się w ciągu aby zatrzymać jak wryty ponownie, ale tym razem moje oczy rozszerzyły się. scena, w moich oczach wyglądał jak koszmar dzienny z organami wszędzie. Myślałem, że wszyscy zostali bawi żart na mnie wszystkie cholera ja wyciągnął przed Dniem Matki i miał się śmiać.
girl-1258739_1280
„Ok to wszystko nie jest śmieszne.” Mówię tylko, aby uzyskać ciszę wyjątkiem niektórych płacz, zanim kontynuował „Naprawdę można dostać się to nie jest śmieszne.”

Zrobiłem kilka kroków wymyślić na Kevinie układania na podłodze z otwartymi oczami. I ukląkł, aby umieścić dwa palce na jego lewym nadgarstku. Nie było żadnego impulsu, a ja spojrzałem na dziurę po kuli między oczami. poczułem mdłości w żołądku i rozejrzałem się zauważyć coraz więcej rzeczy, które po prostu nie powinno być. i znów usłyszał skowyt, ale słuchałem go znaleźć pochodzące z tyłu drzwi przesuwnych. I podniósł pistolet, kierując go w kierunku, a ja stałem. udałem się nad jednocześnie starając się nie nadepnąć na tych, których kochałem tak drogo. po ponad widzę to on Batty. jest poważnie ranny, ale wciąż walczą, żeby żyć na oglądanie innych psów, które zostały nakręcone i minęło. widzę go lizać swoje rany, ale ciało on jest sprawia mi spaść moją broń, a ja przejdź na kolana obok niej. Biorę ciało się odnaleźć to sztywny. czuję moje złamane serce jak włączyć ją w ramionach. widzę jej oczy są zamknięte, a ja przenieść szczep włosów z jej twarz. To była moja najdroższa Savannah. serce, który dał mi tak wiele. Kręcę głową tam iz powrotem, podczas gdy czując złość budować.