„Cóż, to nie jest obowiązkowe ręcznie zadanie na końcu

„I to wszystko?” Zapytałam.

„Cóż, to nie jest obowiązkowe ręcznie zadanie na końcu. Więc tak, to jest to.”

Zapytałam kelnerka na kolejny Margie. Utrata masy diabli w tym momencie.

„A więc, Mark, zrobiłeś tego wcześniej biorę go?”
lingerie-99761_1280
Zarumienił. On faktycznie zarumieniła! „Tak, mam erotyczne rozmowa kilka innych dziewcząt. Chodzę raz w miesiącu lub tak. Słuchaj, rozmawiałem z nimi. Mogą one wnieść łatwym sześć do ośmiu stu dziennie.”

No, cholera, pomyślałam. To przykuło moją uwagę. Mark przestawał mówić.

„To znaczy, że nie byłoby zakończyć dzień pracy. Można pracować wieczorami z niczym, sześć do dziesięciu. Get jednego klienta dziennie przez pięć dni i może być dokonanie dodatkowych kawałków w tygodniu.”

„Więc chwileczkę”, spytałem. „Ile to jest przez godzinę?”

„Dobrze typowa wynosi około 160 na godzinę. Ale I rysunek można zrobić 180 lub 200 na godzinę.”

„Ha!” Roześmiałem mu się w twarz. „Ledwo erotyczne rozmowa mogę uzyskać datę, a ty mówisz mi ludzi zapłaci $ 200 za godzinę ze mną?” Brzmiało to absurd. To znaczy, że nie jestem brzydka ani nic. Naprawdę, nie jestem. Ale ja nie jestem klasycznym trochę Lalka Barbie, że każdy zdaje się chcieć, albo. Dwieście dolarów, tak dobrze.

„Cierpliwość. Wybaczcie za to, że z góry, ale masz niesamowite stojak! Mnóstwo facetów chciałoby uh, dobrze w biznesie to się nazywa” Wzajemne Dotknięcie „.”

„Hę?” Spytałem zdumiony. „Jak to nie prostytucja? Robią, co dotknąć moje cycki więcej http://www.ero-rozmowa.pl.

Naturalnie, kelnerka się przyjść z moim margarita rację w tym momencie. Ona niezgrabnie położył przede mną i zniknął, dość szybko.

„Sweetie” Mark błagał. „Ciszej porządku? To część gry. Można się topless lub nago. Ty ustalasz zasady, ale nie muszę być jakiś wypłat dla faceta. Zwykle gra z ssące z piersi jest standardem. Ty nie trzeba nikomu dotknąć … hm … „znów się zarumienił. I nie pomogło, i patrzył mu walczyć. „… Hm … tam na dole. Wiesz, co mam na myśli prawda?”

„Niech mi to wprost. I masować faceta, on ssie moje cycki, a ja go szarpać, a on mi płaci $ 200?”

„No, tak. Tyle że, hm, można chyba tylko zapytać, 150 $ i tak za jedyne topless. $ 200 zakłada, nagość, a niektóre, uh, dotykając. Ale można powiedzieć” tylko na zewnątrz „, jeśli chcesz. To zależy od ty. Niektóre dziewczyny idą dalej i oferują opcje jak pocałunki, masaż prostaty „.

„Masaż prostaty?” Powiedziałem, zbyt głośno, znowu. Szefowie dyskretne laski odwrócił. Zacząłem znowu ciszej. „To znaczy, że będę trzymać palec swój tyłek? Wy, mężczyźni są cholernie dziwne!”

„Nosisz rękawicę. Ładować więcej za to. Próbowałem go raz, ale to nie było dla mnie. Mój gal Tina mówi mi faceta, który kupuje wielki czarny dildo za każdym razem. Nie są tanie! ale on nie może utrzymać go w dowolnym miejscu w domu, ponieważ jego żona go zabije. Więc on dostaje jeden, ma ją analnie go zgwałcić, a następnie rzuca ją w kosza. Ona pobiera mu dodatkowy hundo tylko za to. ale znowu, że to, co chcesz robić, co masz komfortowo. ”

Mark usiadł na krześle. „Spójrz, przepraszam cię urazić. Po prostu, dobrze, uderzyło mnie, że masz świetny sposób z ludźmi, jesteś zawsze uśmiechnięty, jesteś ” Pleaser typ osobowości, który jest pewnie dlatego zajęło ex zaletą ciebie. Ale jest wiele dziewczyn w tej branży, którzy nie lubią go, a faceci mogą powiedzieć. Zaufaj mi, kiedy pisklę nie jest do niego, trudno nam się do niego. Ok nie wszystkie chłopaki, oczywiście. Niektórzy ludzie nie potrzebują dużo stymulacji w ogóle. Ale ty, jeśli działają wszystkie słodkie, udawać, że lubię je, dzielić się trochę intymności z nimi dyskretne laski, dostaniesz stałych klientów. Prawdopodobnie tak wielu będziesz trzeba włączyć je. ”

Spojrzałem na Margarita. To było w połowie pusta, jakoś. Nie pamiętam picia. Mark wciąż dzieje się rzeczy.

„Jest takie początkowe nakłady, choć. Musisz dostać stół do masażu, ręcznik cieplej, pościel i ręczniki, płyny i oleje. Będziesz musiał trochę fajny bieliznę, too. Mogę pomóc wszystkim, ale. .. „On nie skończył i spojrzał wyczekująco na mnie.

„Ale co?”

„Trudno mi to powiedzieć,” zaczął. Poruszył się w fotelu. „Dobrze, to w takim stanie. Mogę przodu ci pieniądze, ale tylko wtedy, dobrze, tylko jeśli jesteś naprawdę do niego, a nie tylko być może. A ja muszę zobaczyć na własne oczy.”

„Dobrze, że nie zdecydowaliśmy jeszcze. Zastanawiam się go, wiesz? Ale jeśli zdecydujesz się zrobić, będę najlepszy masażystki to miasto nigdy nie widział zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl.

„Jestem pewien, że tak będzie. Ale ja mówię o innym nakładem może tysiąc lub tak. Muszę się upewnić, że to dobra inwestycja, dla mnie. Nie chcę, aby dowiedzieć się, don ‚ t podoba i mi oddać dziesięć dolarów miesięcznie. wiesz, co mam na myśli? „