Przede wszystkim, ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz to zatrzymanie

„Przede wszystkim, ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz to zatrzymanie Drunk Driving. Po drugie, wiem, że chcesz schudnąć, i picia, że nie pomoże. I po trzecie, dobrze piekło. Nie wiem, jak to powiedzieć. ale trzeba jasną głowę do myślenia … cóż, mam pomysł, ale prawdopodobnie nie będzie się to podoba. ”

„Co masz na myśli, Mark Jaki pomysł? Powiedz mi!” Byłem zdesperowany.
asian-1238553_1280
„Nie ma możliwości, aby pieniądze w swoim wolnym czasie. Ale … nie. To zbyt głupie. Nie będzie się to podoba.”

„Marek, proszę. Tak długo, jak nie ma żadnej z tych bzdur wielo-poziomowania do obrotu. A ja nie chcę pracować w sklepie z narzędziami w weekendy. Potrzebuję czegoś, zrobię wszystko!”

„Jest to zabawna rzecz o naturze ludzkiej”, powiedział Mark. „Kiedy ktoś mówi:” Zrobię wszystko „, to prawie nigdy nie myśli.”

Myślałam o tym przez kilka chwil. „W porządku. I będzie rozważyć * * niczego! Jak o tym! Ale masz rację, nie będę sprzedawać narkotyków lub cokolwiek innego.”

„Nie, to nie narkotyki. To, cholera trudno wyjaśnić. A kłopotliwa. Dobrze, musisz przysiąc pełną poufność ze mną. Na twoją cześć. Jeśli powtórzysz, co ci powiem, można uzyskać me zwolniony, i prawdopodobnie rozwiedli się również. ”

„Och, dobrze, Mark”, zacząłem nagle zaniepokojony. „Podobnie jak ja nie zamierzam niczego albo sprzeniewierzenia lub okraść bank–”

„Hej kochanie, że to nic takiego. Ma to związek z … seksu.”

Wziąłem szklankę i osuszone Margarita resztki. Wielki, pomyślałem. Chce mi się prostytutka.

„Dzięki, Mark. Będę zwrotu pieniędzy, jak tylko mogę.” Zacząłem zbierać mój telefon i torebkę.

„Cierpliwość. Usiądź. Musisz mnie wysłuchać. Wisisz mi, że dużo.”

Skurwiel. Robię mu zawdzięczam, pomyślałem. I opadł z powrotem na dół.

„Ok Mark. Śmiało. Powiedz mi swój plan, który nie jest seks prostytucja”.

Mark dopił piwo i zasygnalizował innym. Myślę, że wciąż ma mnie na diecie, chociaż. Cokolwiek. Czekaliśmy w milczeniu na piwo, udawałam czytać moje e-maile.

Wreszcie przybył on chugged połowę. Beknął cicho i otarł usta.

. „Ok Tu jest Ale nie możesz mnie uderzyć z dowolnym że molestowanie seksualne gówno, dobrze tu idzie.? Żonaty mężczyzna, powiedzmy, kogoś takiego jak ja, czasami otrzymujemy, o cholera to jest trudniejsze niż ja przyznać myśl.”

Wiedziałem, co chciał powiedzieć. „Dostajesz napalone i chcesz się pieprzyć kogoś innego niż żony. Rozumiem. To mi się stało, prawda?”

„Tak, w pewnym sensie. Czasem jednak po prostu trzeba trochę przypraw. Nie chcemy koniecznie” oszukiwać „, ale istnieją alternatywy. Niektórzy faceci przejść do strip klubów, ale to staje się bardzo kosztowne i nie ma wypłat . Więc inni faceci mogą udać się do salonów masażu. ”

On chce mnie do pracy w salonie masażu? Chyba powinienem wspomnieć w tym momencie nie jestem azjatyckiego. Nie jest rasistą, ale 99% z nich to azjatyckie salony masażu.

„Teraz poczekaj, cierpliwości. Jest jeszcze jedna sprawa. Zobacz, niektóre kobiety zabraknie” masaże „w ich domach czy hotele. To * nie * prostytucja. Dajesz facetowi piękny powrotem rub. Łagodna muzyka, świece, gorące oleje .. „.