Po tym, jak wysiadł z parkingu zacząłem rozmowę z powrotem

Po tym, jak wysiadł z parkingu zacząłem rozmowę z powrotem.

„Co masz na myśli przez Wziąłem ją za daleko?”
„Dobrze na początku Kiedy można pocałować mnie, bym położył ręce na piersi, na szczycie mojej koszuli. Nic wielkiego prawo deal? Wtedy będę pracować rękę moją koszulę. Wciąż ok ze mną. Potem dostałem odważny i pracował rękę wewnątrz mojego stanika. byłem trochę nieswojo, ale mogę pozwolić jej odejść Bo martwił bym zerwać ze mną, gdybym zatrzymał go. Poza tym, oprócz mnie i Riley, reszta naszych dziewczyn mają co seks oralny Najmniej ADH sex za darmo, niektórzy przeszli całą drogę. I niech grać z moimi piersiami, chcąc zmieścić się „.

naked-1241633_1280
„Dziewczynka, nie zawsze kompromis komfort, co myślą inni. Robisz to, co czujesz w prawo. Iść tak daleko, jak są wygodne z. Wiesz niebezpieczeństw, jakie mieliśmy esta rozmowy. Jeśli potrzebujesz mnie można dostać się do lekarza, aby dostać się na narodziny z .. „stanęła mi w połowie zdania.
„Tato, pozwól mi najpierw skończyć.”
„OK”.
„Po zakończeniu rozgrywek, wszyscy siedzieli w piwnicy, aby obejrzeć film. Mieliśmy cięte światła wychodzącego Lucas i ja byliśmy dzielenie koc. Gdy wszyscy Osiedlił się, by obejrzeć film, Lucas zaczął pocierać moją nogę. przy każdym przejściu z jego ręki, mam coraz wyżej Until We został lekko szczotkowanie moje …. szeregowców. i nie zatrzymał go, bo znowu, byłem zdenerwowany, że będę ze mną zerwać. również to było trochę śmieszne, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Po i dalej, że przez kilka kolejnych minut zmieniłem ręce i wyciągnął rękę do mojej wewnętrznej stronie uda. ja naprawdę zaczynam się niewygodne, więc powiedziałem mu, żeby przestał. Trzymał żebractwa i utrzymującej. potarł ręka dalej do sex za darmo (www.sexwokolicy-24.waw.pl) moich spodenek i próbował dostać palce w moje majtki. Powiedziałem mu, aby zatrzymać się ponownie. Wciąż dalej i przechowywane na. w końcu wstałem i usiadł na podłodze obok Riley. Lucas wstał i wyszedł. ja texted mi około 20 minut później i powiedział, że jeśli ja nie zamierzałam wystawić dla niego, że nie warto było swego czasu. Więc powiedziałem mu fuck off, mam więcej szacunku dla samego siebie, niż dać się do pierwszego zamachu Dick, który chce ja. Przepraszam za mój język taty, ale to co się stało. A ja chciałem, żebyś wiedział, że. Nie trzymam nic od ciebie, ale proszę, nie mów mamie „.

Wziąłem drugi i po prostu Podziwiany moją córkę. Była tak piękna i tak niewinny, ale ona też była dobra nerwach i bardzo inteligentne. Byłem z niej dumny.

„Przede wszystkim, Bethany, nie przeprosić za swój język. Nie obchodzi mnie, jeśli rapuje, tylko pani-jak w obecności innych osób dorosłych, twoja matka włączone. Po drugie, jestem bardzo dumny z was dla kondycji Twój teren i nie pozwalając Lucas dotykowy, dokąd nie chcesz być dotykana. Jesteś specjalny dziewczyna i są warte więcej niż tylko prosty leżał facetem. ja nie mówię wam czekać, aż jesteś żonaty, to jest nierealne , ale mówię wam czekać, aż jesteś absolutnie pewny i gotowy przed rozkłada nogi. Wreszcie, dziewczynka, cieszę się, że „są na tyle dobrze ze mną, aby mi te rzeczy. to sprawia, że jestem szczęśliwy, że jesteś tak otwarty i chętny do rozmowy ze mną. Jestem tu dla ciebie, za nic, za każdym razem. a twoje sekrety są zawsze bezpieczne ze mną. kocham cię. ”

„Ja też cię kocham tato. Ale chcę cię o coś poprawić.”
„Co to jest?”
„Cóż, to nie jest to, że nie chcę być dotykana, bo ja, ja. Ja po prostu sex kontakty nie chcę, żeby być tym, który mnie dotknąć. Chcę być dotykane przez osoby, które znam, nie kocha mnie to jest po prostu jakiś facet chce uzyskać określone. ”
„To jest bardzo godna podziwu, kochanie. Po prostu bądź cierpliwy, ten facet przyjdzie. I kiedy to robi, wziąć za to moje słowo, będziesz szczęśliwy, że” najbardziej czekał. ”

Wyciągnąłem wózka w miejscu parkowania na pobliskich parku. Był ciepły dzień, więc walcowane okna w dół i wyłączyć silnik. Po kilku chwilach ciszy, odezwał się Bethany.

„Tato?”
„Tak kochanie?”
„Wiem, kto mnie kocha teraz, który jest bardzo przystojny i która, jestem pewien, że dotyka mnie jak nikt inny na świecie nie. Ten facet jest jedynym facetem, bym kiedykolwiek chcesz To mnie dotyka.”
„Więc powiedz mi, kto to jest? Czemu nie spróbować sex kontakty (www.sexzokolicy.net.pl) porozmawiać z nim i niech wie, jak się czujesz. Take rzeczy powoli i zobaczyć, gdzie to idzie?”
„Tato, ten facet jest ….” nie była długa, nerwowa cisza „..You”.

Byłem zaskoczony. Wprawdzie miałem włączone, ale wiedziałem, że jest to linia, że nie mogę przekroczyć.

„Wow, ja-jestem schlebia dziecko. Ale na pewno nie są poważne …”
„Tak tato, jestem. Słyszałem sposób dokonać Moan mama w łóżku. I szpiegował wy dwaj seks i można zobaczyć, że” wiedzą, jak zadowolić kobietę, którą kochasz. Nie muszę umieścić na Mój makijaż w łazience, kiedy jesteś pod prysznicem, ale uwielbiam oglądać cię przez drzwi prysznicowych. Chcę, aby być pierwszy dotknąć mi się moja pierwsza wszystko. „