Perfect. Zobaczymy wtedy

„Perfect. Zobaczymy wtedy.”, Mówię. I odłóż słuchawkę. Co do cholery ja zrobiłem? Zrobiłem randkę z facetem ja nawet nie znam. On będzie wkurzony, kiedy pojawi się w drzwiach, a ja nie jestem tobą. cholera jasna! Teraz moje emocje okazało się obawiać. Ale teraz mam sposób, aby dostać telefon z powrotem do Ciebie. Trochę niekonwencjonalne, przyznaję, ale to jest plan.
1

Jestem rozkojarzony przez resztę dnia i Wciąż myślę, że chyba powinienem zadzwonić BBjock wstecz i powiedzieć mu prawdę. Może mógłby dostać wiadomość do Ciebie i daje swoje dane, dzięki czemu można go odebrać. Mam pomysł, który wpędza mnie napalony. Postanawiam patrzeć BBjock na Grinder i zobaczyć, czy on ma tam profil. Jak dziecko kradzież cukierka ze sklepu na rogu, ja wyciągnąć telefon się powoli z mojej kieszeni. Trzymam go poniżej poziomu biurka i odpoczynku z tyłu rękę na mojej nodze. Otwieranie aplikacji Grinder, i szybko znaleźć pola wyszukiwania i typ b-b-j-c-K. Cholerny! Dlaczego seks randki jestem tak zdenerwowany? Usunąć go i spróbuj ponownie: b-b-j-o-c-K. Bingo! Aż pojawi się obraz niezwykle uroczy facet w sweter V-neck i bez podkoszulka. Sweter dobrze smakuje z skinny jeans i nie mogę pomóc, ale zauważyć ogromny uśmiech na jego twarzy ogolony. I właśnie wtedy zdecydować, że tani sex telefon mam do spełnienia tego faceta. Nie jestem anulowaniu datę i ustawić się z nim. Nawet jeśli on wkurzony, porozmawiam moją drogę z nim jakoś. Wezmę ryzyko. Kto wie … może BBjock da mi pracę cios uznanie, że szukam. LOL! Tam znowu.

To zawsze był mój zwyczaj, aby iść na siłownię po pracy. Obliczyć, że będę miał sporo czasu na treningu przed moim dniem siódmej. Poza tym, może naprawdę korzystać z prysznica. Zostawiam kilka minut wcześniej i uzyskać przewagę na moim treningu. Czuję się jak działa dziś więc będę spędzać większość czasu na bieżni. Jest to świetny sposób, aby wykonywać moją „Chłopiec skauting” jak ja to nazywam. Sprawdzając wszystkie gorące chłopaki wchodzili i wychodzili, wszystkie pocenie i pompowane mięśni. Uwielbiam, gdy mogę złapać spojrzenie przechodnia i oboje uśmiechu. Pamiętam jedno połączenie w szczególności gorącym włoski człowiek, który dogonił mnie pod prysznicem. Miał około 5’9, 180, ciemne włosy i chłodne szare oczy. Był w świetnej formie, ale nie doskonała siłownia. Będę zawsze wybierać średni facet siłowni boga. Pamiętam, że zamknął oczy, gdy przeszedł przede mną i oboje się uśmiechnął. Dziwnie, zdał tam iz powrotem kilka razy i przechowywane uśmiecha się do mnie. Po raz Thrid Pomyślałem, że sprawdzał mnie. Dobrze było zauważyć, że dzień i to dodaje się odskok do mojego kroku i faktycznie poprawiła mój trening sex telefon tanio. Kiedy skończyłam bieganie, szedłem z toru na kilka minut do ostygnięcia, a mój pić wodę. Nie widzę mój włoski przyjaciel sex telefon tanio wszędzie więc założyć, że po lewej stronie.

W szatni szybko usuwane i wyrzucił moje spocone ubrania do mojej torby. Chwytając czysty biały ręcznik, szedłem do pryszniców. Staram się zawsze wybierać prysznic rogu stoisko z przyzwyczajenia. Być może ma to związek z wybryk moi roommatees w college’u wciągnął mnie. Byłem w środku stajni i dwóch facetów zaplanował sikać na nogach. Więc gdy jestem tam mycie się, dwie żółte strumienie pochodzą z każdej strony mnie i na moich nogach. Byłem wkurzony! Gra słów nie przeznaczonych. Śmiali się i powiedział wszystkim, co zrobili. Więc bitą off mój ręcznik i zawiesił go na haku. Stepping wewnątrz, byłem chętny do chłodu na skórze. Stałem pod głowicą prysznicową i niech woda uderzyć głową. I pompowane dozownik mydła i dostał jakiś żel do slather na moim ciele. Zawsze oglądać bańki mydlane staczać się w dół mojego ciała i znikają w moje łono. Był czas, kiedy mój gut był większy tak, że bańki mydlane miał skoczyć na śmierć jak skoczni narciarskiej. Podczas nakładania piany, słyszałem metalowe kule wieszaków osłonowych wolno drapać znowu metalowego pręta. Odwróciłem się znaleźć mój włoski przyjaciel stojący tam z chłopięcym uśmiechem. „Czy mogę przyłączyć się do ciebie?”, Powiedział cicho. „Tak”, powiedziałem z uśmiechem i pomachał mu na mnie. Jak awansował, wziąłem moje ręce mydłem i kierując go pod strumieniem wody, nasze oczy spotkały się na siebie. Gdy woda zaczęła go uderzyć, zdałem sobie sprawę, że jego włosy były już mokre. Musiał już prysznic i czekał na mnie. Dotarł nad i pompowane jakieś mydło do ręki, a następnie zaczął pocierać ją na mojej klatce piersiowej. Wyciągnąłem go do siebie i pocałował go. Ręce Mydlasty carressed plecach i powoli ruszyli w dół do mojego tyłka. Staliśmy tam całować i otarcia siebie z naszej hartowanie kurek wywiercenie na siebie. Ostatecznie my wyłożone się do góry, tak aby nasi Hard-Ons były otarcia razem i byliśmy humping siebie podczas seks Randki tani sex telefon chwytając nawzajem tyłek. Całowanie, The slickness naszej skóry łącznie, Humping i szlifowania razem dało mi tak gorąco, że zacząłem wepchnięcie i ostatecznie zastrzelił mojego obciążenia między nami. Jak już opróżniony moje kulki na całym brzuchu, trzymałem go mocniej i nadgryzione ucho i napełnił ją z moim gorącym oddechem.