To znaczy, nie martwisz się o tych ludzi tam widząc nas?

„To znaczy, nie martwisz się o tych ludzi tam widząc nas?”, Zapytałem.

„Nie. Jesteśmy w dół w cieniu teraz. Nie mogą nas zobaczyć. Uwierz mi. Nie robiłbym tego, gdybym myślał mogli, „Chris zapewnił mnie.
11
Chris położył dłoń na każdej kolanach, a on delikatnie rozprowadzić kolana siebie. Potem uklękła między moimi rozpostartymi od siebie kolana, naprzeciwko mnie.

„Teraz, odpocząć. Wszystko będzie dobrze. Zobaczysz … „Chris powiedział cicho jak on spokojnie rozpiął moje klamry pasa, rozpięła duży przycisk metalowy z przodu moich dżinsów i rozpięła mi rozporek całą drogę w dół.

On złagodził rękę w środku przedniej części elastyczny pas z moich białych spodenkach jockey bawełny i zaczął umiejętnie manipulować moją już częściowo penisa.

Nie mogłem uwierzyć, jak dobrze czuł się seks za darmo rzeczywiście rękę innej osoby na moim nagim penisa. Chris wiedział, jak radzić sobie z mojego penisa, bo tak jak ja, miał penisa też. Więc to nie trwało długo, w ogóle mi się pełnoprawnym na twardym.

I w tym momencie, mam dość dużo przestał martwić się o ludzi, którzy byli na swoich balkonach w kompleksie mieszkalnym prawdopodobnie widząc Chris i ja „w akcji” w boksie.

Chris zasugerował, że mogę ciągnąć w dół swoje spodnie i bieliznę. A potem wyszedł spomiędzy moich nóg, tak że miałem pola manewru.

Wyciągnąłem moje spodnie i bieliznę prawie całą drogę, pozostawiając je zmarszczył się i owinięty wokół moich kostek, zanim umieściłem podeszwy moich butów tenisowych razem i rozpowszechniania kolana tak daleko od siebie, jak mogłem, a potem po prostu uznał, że stwarzają.

Chris nie tracić czasu coraz powrotem między moimi rozpostartymi od siebie kolana, tak aby mógł kontynuować pracę jego „magii seksualnej” na mnie.

I w zasadzie po prostu siedział na moim nagim tyłku na tej piaszczystej nachylonej ściany w tym szeroko otwartego wykopu pod rozgwieżdżonym niebem księżycową, pozwalając przyjacielu pieścić i lizać mojego penisa i moje kulki.

Gdy usta Chrisa zsunął się wokół głowy mojego penisa i zaczął ssać go jak lizaka, nie mogłem uwierzyć, jak wspaniałe to było. I byłem bardzo zadowolony, że zabrał Chris się na jego ofertę, aby ssać mojego penisa.

I ja też sobie sprawę, że Chris miał rację. To naprawdę nie ma znaczenia dla mnie w ogóle, że usta ssące z dala od mojego penisa był ustach faceta, zamiast dziewczyny. Ja po prostu ciągle wygrzewanie się na niesamowite doznania, żałując, że będą trwać wiecznie, ale wiedząc, że byli przyjść do nagłego końca.

Usta Chrisa był owinięty wokół głowy mojego penisa, a on energicznie ręcznie pompowania mój wał, kiedy ostrzegł go, szepcząc do niego: „Hej, będę strzelać moją spermę.”

Nazwałem go „strzelanie spermę”, bo to określenie, że mój przyjaciel, Davy, zawsze stosowany w odniesieniu do wytrysku danego samca. A w moim przypadku, w tym wieku, termin „strzelanie spermą” dokładnie opisać sposób, że wytrysk nasienia podczas moich orgazmów. Ilekroć orgasmed, a ja sobie podnośnika off, to było całkiem normalne dla mojego pierwszego kilka tryska spermą na siłę pryskać i ziemi około dwóch stóp od czubka mojego penisa.

(Uwaga autora: W regionie Ameryki, gdzie mieszkałem, szeroko wykorzystywane seksualne slangowe męskiej masturbacji został „podnośnika off” zamiast „. Szarpnięcia off” A penisa faceta zawsze, o których mowa – zarówno przez facetów oraz dziewcząt – jako jego „kutas”, a nie jego. „cock” Just like sromu dziewczyny / pochwy zawsze nazywa ją „cipki”, a nie jej „cunt”).

Chris dał mi żadnej odpowiedzi na moje ostrzeżenia ogóle o moim zbliżającym się orgazmem. On po prostu przechowywane na ssanie daleko na mojego penisa głowicy, gdy był podnośnika mnie. Więc ostrzegł go ponownie, tym razem głośniej wymuszonym szeptem: „Hej, Chris, ja nie żartuję, człowieku! Będę strzelać moją spermę w ustach, jeśli trzymać się na ssanie mojego penisa.”

Chris podniósł usta się z dala od mojego penisa tani sex telefon wystarczająco długo, aby szybko szeptać do tyłu, „Idź w prawo do przodu.”

Więc odchylił się na łokciach, aw ciągu następnych kilku sekund zacząłem orgasming mój tyłek i rozładunku mój cały zwitek spermy do tyłu jamy ustnej Chrisa. I o ile mogę powiedzieć, przełknął każdy kawałek mojej spermy.

W rzeczywistości, nie zatrzymał się ręcznie pompowania mojego penisa – ani nie ciągnąć mojego penisa-head z jego ust – aż wreszcie poczuła mój kutas zaczyna się kurczyć i zmiękną. W tym momencie, Chris dostał się spomiędzy moich nóg.