Wyciągnąłem moje dżinsy i tighty whities powrotem wokół mojej talii

Wyciągnąłem moje dżinsy i tighty whities powrotem wokół mojej talii, a potem usiadł z powrotem. Nawet w słabym świetle księżyca widziałam oczywiste wybrzuszenie w przedniej części spodni Chrisa, jak usiadł obok mnie, do mojego natychmiastowego lewo.
22
Sięgnął w dół do swego krocza i zaczął otwarcie masować i ścisnąć jego wybrzuszenie w moich oczach. Przez cały czas to robi, nie powiedział ani słowa do mnie.

Byłem naprawdę wariuję na tym punkcie, bo byłem pewien, że Chris chce mnie – a może nawet mnie oczekuje – jack go i ssać jego penisa, tak jak on już skończył robi kopalni.

Moja konieczności biernie współpracował z Chrisem w boksie tylko chwile przed (jak byłem pozwalając mu ssać mojego penisa i Jack mnie) było coś, co mogłem racjonalizację dala tak po prostu zwykłą ciekawość seksualną z mojej strony. Ale myśl o mnie jest ten, kto robił penisa ssaniu czuję się trochę mdłości.

W tym czasie oglądałem własną seksualność jako całkowicie heteroseksualnych w przyrodzie. A jak już wspomniano, wszystkie moje fantazje seksualne zaangażowane mnie seks z kobietami. Oczywiście, większość czasu, te „dziewczyny” okaże się być rozdarty-out magazyn porno zdjęcia nagich kobiet, które zostały „pozwolił mi” patrzą na ich piersi i cipki, a ja masturbacji. Ale sama myśl o mnie namiętnie całować obejmując innego chłopca było nie mniej niż brutto i obrzydliwe do mnie.

Więc to przestraszony do cholery z mnie ciekawa strona www – i mylić mi sporo – kiedy zdałem sobie sprawę, że w głębi duszy, że faktycznie chce wykonać te same rodzaje aktów homoseksualnych stylu na Chrisa, który właśnie zrobił mi , Czułem się taki queer dla nawet mając te uczucia. Ale, oczywiście, że nadal nie powstrzyma mnie od konieczności ich.

Nawet mój wciąż w połowie-wyprostowany penisa mnie zdradził, kiedy to zaczął ponownie rośnie w moich spodniach, a ja oglądając Chris, jak złośliwie grał z jego wybrzuszenie w moich oczach.

I nagle znalazłem się aktywnie fantazjować o tym, co Chris Dick i bale może wyglądać, io tym, jak by to było, że moje ręce owinięte wokół innego chłopca gołej wyprostowany penisa. A ja sobie wyobrazić, co to będzie jak do przechowywania piłek mojego bliskiego przyjaciela w ręku.

Wystarczy powiedzieć, że nie trwało długo, zanim automatycznie sięgnął pod moim kroczu z moją prawą ręką i zaczął masować moje rosnące wybrzuszenie.

Kiedy Chris zobaczył, że robi to, wyciągnął rękę z dala od jego wybrzuszenie, abym mógł wyraźnie zobaczyć; i wreszcie przerwał milczenie, pytając mnie: „Czy chciałbyś poczuć mój dysk-on?”

Oczywiście, powiedziałem mu: „Oczywiście”. A potem po prostu siedział tam i kontynuował pieszczoty własną wybrzuszenie, a ja patrząc na niego.

A w odpowiedzi na moją niechęć, Chris powiedział: „No, śmiało i dotykać go, głupie. W porządku. To, co chcę, aby to zrobić. ”

Wtedy Chris sięgnął prawą ręką, chwycił lewą rękę i położył ją na swoim twardym wypukłości, abym mógł zacząć czuć ją i masując go.

Potem zdjął rękę z kopalni, a on sięgnął nad do moich kolanach, pchnął moją prawą rękę z mojego krocza i zaczął masować mój teraz już oczywiste wybrzuszenie prawą ręką w tym samym czasie jak byłem masując jego wybrzuszenie z moja lewa ręka. Nigdy wcześniej nie doświadczyła czegoś tak erotyczny w całym moim życiu.

Krótko po Chris zaczął ściskając moją mocną wybrzuszenie, powiedział: „Boże, musisz być czujesz dzisiaj naprawdę zajebiście! Wygląda na to będę musiał ssać penisa znowu, prawda? ”

„Ungh-Hungh” I nucił powrotem, skwapliwie kiwając głową w górę iw dół w porozumieniu.

„Dobrze, że jesteś po prostu będzie musiał poczekać na swoją kolej”, bo to moja kolej teraz, „upierał się, że on przestał masować moje wybrzuszenie na tyle długo, żeby mógł nonszalancko cofnąć swój pas, rozpinać jego dżinsy i pull down jego zamek.

Widziałem Chrisa białej bielizny pokryte, strona www w pełni wyprostowany penisa pop prosto przez V-kształtu jego szeroko otwartych zamek błyskawiczny.

„Ty chcesz ssać mojego penisa, prawda?” Spytał Chris, dając mi ostatnią szansę wycofania się, jeśli chciałem.

Nie miałem mu odpowiedzieć. Właśnie chwycił bieliźnie pokryte penisa, a ja mocno ścisnął ją i czuł ją na około 20 lub 30 sekund przed przesuwając rękę w dół wewnątrz elastyczny pas z przodu tighty whities Chrisa dotknąć jego nagie genitalia dla pierwszy raz.