Śmiało i wziąć pierwszy prysznic, będę czekać w salonie aż skończysz

„Śmiało i wziąć pierwszy prysznic, będę czekać w salonie aż skończysz” powiedział. Ledwo ją słyszał; Byłem rozdarty między pragnieniem ciało mojego syna, i po raz kolejny berating siebie za patrząc na niego.

„Alright” było wszystko, co mogłem wykrzesać. Szedłem obok Mikey, a do drugiej sypialni, chwyciła suknię prysznic i parę majtek, i wrócił korytarzem do łazienki. Jak ja mogłem zobaczyć Mikey zaglądając w głąb korytarza, patrząc na mnie, jakby miał tego ranka.
woman-466130_1280
Kiedy dotarłem do łazienki Zdjąłem resztę moich ubrań, odwrócił się na prysznic, toaletę i używane. Wiedziałem, że moja cipka była trochę mokre od wpatrując się Mikey i nienawidziłam siebie za to. I wytrzeć, zaczerwieniona i dostał się pod prysznicem. Jak Umyłem się, ja nadal fantazjować na temat Mikey, o swoim ciele, a także o jego kogut. Teraz nie widział jego kurek, ponieważ był prawdopodobnie sześć lub siedem, więc próbowałem sobie wyobrazić, jak to wyglądało. Wyobraziłam średnią siedem calowy penisa, a ja na zdjęciu mnie ssanie go, on kurwa cipki z nim, i mam bardziej pobudzony. Zacząłem powoli pocierając łechtaczkę pod prysznicem, wypuszczając miękkie jęki jak ja.

Po kilku minutach to ja postanowiłem, że będę do końca prysznica, idź do salonu na sobie tylko mój prysznic suknię, która jest niczym więcej niż krótka sukienka z niemal mini spódnicy jak dnem wykonane z materiału podobnego ręcznik więc absorbuje więcej wody, co w mojej mocy, by uwieść własnego syna. Byłem kojarzącego w erotycznym mgłę i tęskniłem i kocham mojego syna, a ja chciałem pokazać mu, jak wiele. Szybko skończył prysznica, wytarła się, umieścić na mojej sukni i ruszyła do salonu, zostawiając moje brudne ubrania, a moje czyste majtki, na podłodze w łazience.

Wszedłem i zobaczyłem Mikey r powrotem na kanapie, albo oglądając programy informacyjne sportowej lub spania, nie byłem pewien, która. Jak mam się do niego, widziałem, że był ledwo śpi, a kiedy zwróciła uwagę, co mam na sobie, a jego oczy rzucił otwarte. Zaczął się usiąść, ale Położyłem rękę na jego klatce piersiowej. Miał wygląd zaskoczenia i zacząłem odpinając pas, po czym rozpiął guzik na jego spodnie i rozpiął je. I pochylił się i zaczął całować jego klatkę piersiową, a zamiast walczyć przeciwko mnie, położył się i przyjął go, prawdopodobnie chciał tego tak samo jak ja.

Pocałowałem całym ciele, twarzy, szyi, klatce piersiowej, brzuchu, a potem objął wargami. Całowaliśmy się tak, jakbyśmy byli parą w namiętnej miłości, nasze języki wirujące sobie w usta, nasz oddech gwałtownie wzrasta. Czułam cipie mrowienie, robi się gorąco i mokro, a ja nie mogłem się oprzeć go już, musiałem zobaczyć jego kogut.

Mam na kolanach W przedniej części kanapy i Mikey, biorąc cue Mam nadzieję, że będzie, usiadł tak, że jego krocze było przede mną. Wyciągnąłem jego dżinsy do kostek, a widząc, że tylko parę czarnych bokserkach stał teraz między mną a jego penisa. I przetarł moje ręce w górę iw dół tkaniny, starając się poczuć jego penisa. Wiedziałem od razu, że nie dłużej niż się spodziewałem, i że właśnie sprawiło, że chciałem go bardziej, moje ciało drży z przewidywaniu jego dużego członka.

Wreszcie, umieściłem moje dłonie po obu stronach jego bokserki i pociągnął je w dół, odsłaniając większego penisa niż kiedykolwiek widziałem w moim czterdziestu trzech latach życia. To było łatwe długie dziesięć cali i miał obwód ponad to prawdopodobnie dwa cale, i to było twarde jak skała na mnie czeka. Złapałam go z mojej strony i był zaskoczony, jak duże było. Zacząłem podpieranie go powoli, na przemian patrząc na nią ogromnych rozmiarów, a patrząc na twarzy Mikiego, obserwując go reagować na ręku.

Czułem jego pulsowanie penisa jak okradł ją i zacząłem całować jego ud, a może zapach jego piżma, a to doprowadziło mnie do szału. Zacząłem lizać swoje kule i zaczął jęcząc nade mną jak ja. Jego ręka zaczęła przebiegającej przez moje włosy, a potem na całym ciele. Wiedziałem, czego chce, a ja jechałem dać to do niego, a następnie dać mu coś jeszcze oboje chcieliśmy.

Przestałem podpieranie go i wstała, rozwiązała z tyłu mojej sukni prysznicem i niech spada na podłogę, odsłaniając całe moje ciało się do niego. Moje małe piersi, które były prawie nie istnieje, gdyby nie parę maleńkich kopców, z których każdy miał twardy sutek wyprostowany, które Mikey usiadł i zaczął lizać. Uczucie mnie jęczeć i drżeć, przyjemność udając się przeze mnie. On lizać i jego język wirować wokół jednego sutka ściskając drugą ze swoim kciukiem i palcem wskazującym, a następnie zastępcy. Jego druga ręka znalazła drogę na dół do mojej mokrej, ogolonej cipki. Zaczął pocierając łechtaczkę powoli, a w połączeniu z jego pracą sutek, mnie jęczeć głośno.