Trwało to dwie lub trzy minuty, zanim w końcu dostał opanowanie go powstrzymać

Trwało to dwie lub trzy minuty, zanim w końcu dostał opanowanie go powstrzymać. I pchnął go z powrotem na kanapie, wrócił na kolana i chwycił duży Dicka ponownie. Oparłem się teraz, i zaczęła lizać jego wału od podstawy do głowy kilka razy, lizanie precum od jego głowy jak ja, smakując słony gorycz niego. Gdy miałem lizał mu podstawę do głowy kilka razy, zrobiłem jeszcze jeden, a kiedy dotarłem do głowy, wyciągnąłem penisa do mojej twarzy, i wziął go w ustach.

woman-499756_1280

Moje usta ułożona wokół jego penisa, a ja wziąłem może cztery cale w ustach na początku. Mógłbym spróbować jego ciało, jego precum i mogłem usłyszeć jego jęk nade mną jak umieścić go w ustach. Zacząłem powoli ssać jego kogut, kiwając głową w górę iw dół na tych samych czterech cali jak ja. Jedna z jego rąk wznowione przebiegającej przez moje włosy, jak jęknął, a drugi wznowione pocierając sutek. Uczucie mnie jęczeć na jego penisa i wziąłem kolejny cal lub dwa, to wypełnianie więcej ustach niż się spodziewałem. Chciałem zabrać wszystkie dziesięć cali w dół gardle, ale nie byłem pewien, ale mogłem, więc zacząłem intensywnie kurwa sześć cali mogłem ustami, kiwając głową w górę iw dół na niego tak szybko i mocno, jak mogłem jak Mikey nadal jęczeć i pocierać moje ciało.

Jego kutas zaczął tętnić trudne i jego jęk wzrósł w intensywności i Sądziłem, że będzie gotowy do cum szybko, więc wiedziałem, że teraz będzie moja szansa, aby wziąć całą jego penisa. I umieszczony sobie wyższe i otworzyłam szeroko usta, a potem zsunął jego penisa ile mogę iść. Z około cala i pół lewo, czułam go z tyłu gardle i zacząłem gag, kiedy poszedłem do ciągnięcia w górę, ręka Mikiego z tyłu mojej głowy trzymał mnie w dół, chciał mnie do głębokiego gardła jego penisa też, więc wziąłem głęboki oddech i poszedł do niej.

Czułam, że ześlizgują mi gardło i nos dotknął jego skóry, moja broda dotyka jego piłki. Zacząłem odruch wymiotny i pociągnął do tyłu i Mikey niech moja głowa odejść, pozwalając mi. Mierzeja zsunął się z moich ust w dół jego wału w dużych ilościach. Wzięłam głęboki oddech, kompozyty siebie i kontynuował ssania sześć cali miałem wcześniej, mocniej niż wcześniej. Po kolejnej minucie albo tak, ja ssał tak mocno, jak tylko mogłem, a Mikey chwycił moje włosy mocno, a ja wiedziałem, że to nadchodzi. Poszedłem jeszcze raz na niego, a kiedy wyciągnął głowę z powrotem do góry, dłoń trzymał mnie w miejsce ponownie, a strumienie jego gorącej spermy zaczęły napływać do moich ust. Przełknęłam dużą ilość, a bardziej wlewa się, starałem się z nim, ale zakneblowany trochę wcześniej skończył Cumming.

I lizały wokół jego wału z nim jeszcze w ustach jeszcze raz, i pochłonęła znów przed usunięciem jego penisa z moich ust. Usiadłem z powrotem na dół i używane mój palec poświęcić trochę cum, że uciekł usta na mojej brodzie i wsadziłem palec pokryte cum w ustach, lizanie go przed nim. Smak był słony i gorzki, podobnie jak jego precum było, ale nie nieprzyjemne, a niektórzy mężczyźni w mojej przeszłości nie było. Mikey dyszał ciężko, pokryta potem, i uśmiecha się, patrząc na mnie z pół otwarte oczy.

„Nie masz pojęcia, jak bardzo chciałem, że” powiedział mi, dysząc jak on. Spojrzałem na jego penisa, ponieważ zaczął iść wiotkie i uśmiechnął się.

„Prawdopodobnie mniej więcej tyle, co ja też, Mikey. Kocham cię, i w … „mu obciąć off umieszczając swą dłoń na ustach.

„Nie mów już więcej, tylko moja mama i moja kurwa, a będę twój syn z penisa chcesz.”

Muszę przyznać, że wiedział, że chce tego tak samo jak ja, a on jechał do skorzystania z niej tyle, ile się dało. Mieliśmy resztę dnia razem, a jutro rano przed wziąłem lot do domu, więc będziemy musieli zrobić to policzyć.

Mikey wstał, zebrał swoje ubranie i poszedł do łazienki, aby wziąć prysznic. Jego ręka wyszedł trzymając moje majtki i roześmiał się, a następnie wziął je od niego jak szedłem przeszłości do mojej sypialni. Kiedyś miałem ręcznik w łazience, co Mikey pośrednictwem na podłogę korytarza z moich ubrań, aby wytrzeć nogi i cipki. Chociaż byłem dając mu loda, byłem sopping mokry, ale chciałem go obsługiwać więcej niż cokolwiek w tej chwili.

I umieścić na górze zbiornika i niektórych szorty Boy, które zwykle nosił do łóżka, ponieważ są one wygodne, a ustanowione na łóżku, po włączeniu telewizora. I nadmiar kanałów przez jakiś czas, ale wszystko, co mogłem myśleć tylko o Mikey pod prysznicem. Próbowałem wszystkiego, aby odciągnąć moje myśli od tego, ale nie udało mi się, a ze względu na moją ciężką żądzy Mikey i mojej desperacji dla niego po raz kolejny, wstałem i próbował gałkę drzwi do łazienki. To był odblokowany i wszedłem.

Widziałem Mikey przez szklane drzwi z kabiną prysznicową, zupełnie nagie, mycie się wyłączyć. Miał się do mnie i nie widzi mnie przez kilka chwil, choć nie jestem pewien, jak długo uczciwie Gapiłem się na niego. Gdy to zrobił, uśmiechnął się i po prostu zakręcony na mnie palcem, zapraszając mnie z nim. I szybko zdjąłem bez rękawów Szorty i otworzył drzwi do prysznica i wszedł z nim. W ciągu kilku sekund z moich wejściem pod prysznic, a jego ręce były na mnie, uruchom

Czytajcie dalej na portalu: anonse-panow.net.pl gejowskie anonse także na tej stronie – fakbuk.pl oferty kobiet