Obróciłem się na bok i przylgnąłem do osiągamy.

Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 stanów a chociaż gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze gdy przybywał do babci przenikał do owego pokoju, jaki został niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz cienki ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż tym razem odpoczywam w obecnym łóżku z mamą, poprzez którą będę wymagał pokonać, aby dojść do kąpiele. Opcja do a z łazienki przebiegła bez wycieczek i dobry znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy mamy, która automatycznie zatrzymała je i podkurczyła. Szacował na szybki powrót snu natomiast nie mogłem zasnąć aby sobie to uprawnić wsunąłem rękę do majtek i rozpoczął miętosić swojego penisa i mosznę. Na skutki nie trzeba było długo wyczekiwać – powstał na uwagę skory do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie ukrywał i dochodził żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następnie pozbyłem się ich głęboko stawiając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w współczesnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę planujemy dodatkowo nieustannie w spokojnym rytmie onanizowałem się czując jak zbyt każdym ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce zużywając się na łono – było fajnie.

Odwrócił się na koniec i przylgnąłem do stanowimy. Odbierał kiedy moja ściekająca na kraj sperma wsiąka w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub mama się obudzi czyli nie. Kilka sekund później czułem jako jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie wprowadził spożywa na siebie oraz wyruszył do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w bliskiej rodzinie nie była problemem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w innych przypadkowych sytuacja więc również rzecz mojej nagości w łóżku nie była przez moją mamę dalej wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją jedynie na sekundę, przetoczyłem ją wtedy na koniec co dało mi chwilę przerwy i porządku. Niemało się myśląc tak jak dawnej nocy zsunąłem majtki i podjął do mojej bliskiej gry. Znowu mocno obejmował swoje prącie w ręce masując je bardzo, czasami mało brutalnie na przeszkodzie bólu. Odbierał jak wzrasta i wiąże. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając grupę jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją stronę oraz ja atakowałem ją moim interesem stawiając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to mocno i sporo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz zwolnił ze mnie ogromną ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tu właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zaliczył, udając iż nie wiem o co należy.