Mianuję się Peter(Piter) plus jestem ostrożnym facetem

Cześć! Zwę się Peter(Piter) tudzież jestem niepewnym młodym lat 17 o doskonałej konstrukcji ciała dzięki trenowaniu parkour. Opowiem wam o wczasach, które odegrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż lecimy ponad śmierci co mnie niezwykle ucieszyło, ponieważ wtedy nigdzie nie istniał plus mogłem zaglądać na perfekcyjne dziewczyny również zmierzać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż płyniemy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po wieloletniej natomiast nieatrakcyjnej podróży udaliśmy się do kumpli, którzy tam siedzieli.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fajnie, słońce świeciło, fale malowały się o kraj, i piasek jak nieustannie był trzeźwy. Mój znajomy i ja zaskoczyli przegrywać w kulę, po trochę minutach weszła nam skóra za parawan, opuścił oraz przeprosiłem także w tym punkcie serce skończyło mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, a mi stanowiło patelnia. Zza parawanu ukazała mi się piękna, piękna dziewczyna w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini wyróżniające jej oczy. Jędrny tyłek natomiast pełne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, bardzo uwielbiam prezentować w gałę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, odbierać z taką przyjemną narzeczoną w gałę zatem jakże złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz zapytała jako mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła a zaczęliśmy działać. Po wszystkim dniu na plaży polecieli na lody i ruch. Zdobył od niej rozmiar telefonu a namiary dokąd się zatrzymała oraz przeciwnie jest. Dzień później nie odczuwał jej na plaży, dzwoniłem, przecież ponadto nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do przyjaciołach, zaś do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, odarł i umożliwił się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, gdyby właśnie spacerowaliśmy, co pewien termin przyswajali sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na wszelki obraz, lub pigułka w tym zabiegu. Zadzwoniła do dziadków oraz przebiegli. W gmachu walczyliśmy film (horror) i postawiliśmy się na rozwijanej wersalce, po opinii co raz około siebie. Po filmie został muzykę piękną z laptopa i ulokował się mimo niej. Dostrzegałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.