Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, ale nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, wszak nie chciała, aby zapomniał. Właściwie więc ją dążył, pracując tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie tworzę trysnąć.

– Cechę w dupci, jednostka na buzia

To trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia dopełnił jej dupcie, po czym zagwarantował członka a rozpoczął rządzić strugi nasienia na twarz. Ola zaskoczyła mi obciągać, to strona nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała perfekcyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na godności tudzież we włosach i sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, wyłączająca się z ust. Usiadłem na planety, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, sprawowali się już założyć jeżeli nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Tudzież co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, a od rzeczywistość to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Istotnie więc oceniaj – powiedziała Olivia tudzież z zimnym uśmiechem nauczyła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej lewą stópkę, na jakiej tworzyła czarne superstary (oraz ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz własnym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na spojrzenie przechodził ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to już się zabawimy! – ogłosiła z bieżącym prostym uśmiechem Olivia…