Zająłem swoją perspektywę i czekałem

Zająłem naszą perspektywę i liczył na powrót moich słodkich Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się a co najistotniejsze: nieco się stanie, nie stanowisz odpowiednia się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Ale się wypiął, a dziurkę jaką ma ograniczoną, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka traktowały na sobie piękne stroje policjantek z głowami i kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłoni oraz nogi, zawiązały oczy a usta opaską oraz zaczęło się. Zaczęły okładać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyle oraz stopach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie tak przez 5 minut. W wyniku przestały. Poczułem, jak któraś z Dziewczyn wpycha mi rzecz do ust jednocześnie czułem, gdy lekarstwo mokrego jeździ (język?) po moim odbycie w skutku zrozumiałem: one zajmują strap-ony. Rozpoczął się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Zakończyło się tylko pałowaniem. Do ostatniego Nikola powiedziała:

– Nie wypracował na krajowe nogi, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu i zaskoczyła postępować i biec po moich plecach w swoich szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do opisania. Emilka znalazłam mnie za włosy i zapytała:

– Będziesz przyjemny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka przystąpiła do mnie ze naszym strap-onem oraz rzuciła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Jak więc produkowałby, moja Pani bez nadmiernych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, piłem się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem pozwoliła mi przez 5 sekund oddychać i jeszcze. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przestrzenie także tak w porozumienie. Tylko po chwili do zabawy wcieliłam się Nikola – to istniałoby straszne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła od tyłu i natychmiastowym ruchem wstąpiła we mnie. Posuwała mnie naprawdę prosto, iż Emilka nie nadążała, by sparować swoje skoki z klubami Nikoli. W rezultacie Emilka darowała sobie obciąganie, i ja, mając szerokie usta, zacząłem pojękiwać z smutku. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – istniała naturalnie podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do zmuszającej mnie Nikoli, szepnęła dodatek jej na ucho. Nikola od razu odeszła ze mnie także mówiła się nie zniechęcać do końca. Po chwili poczułem ogromny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Zaś te strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka podeszła do mnie, wjechała w moje gardło także poprzez minutkę gwałciła mnie w usta. Ale zaczęło znowu jej przepuszczać, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do naszej cipki i zarządzała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z przyjemności. Doszła. Nikola odeszła ze mnie a napisałam błagalnym stopniem do Emilki: