Zaprawa poranna, apel oraz na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, wniosek natomiast na śniadanie. Istniał w kolejce zaspany, przede mną były moje Panie – Pani Emilka i Osoby Nikola. Nie chociaż ja – ludzie stanowili zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze i zaczęła je dokładnie ugniatać. Nikt nie zauważył, bo wszystek myślał jedynie o aktualnym, aby się położyć. Westchnąłem cicho, a na ich czciach pojawiły się uśmieszki.

– Teraz o 2 w ciemności na „swoją” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie sprawdź się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął szybko, nim się obejrzałem, aktualnie była 22 oraz chronili się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 i zasnąłem. A sen posiadał niesamowity. Śniło mi się, że ze globalnymi kobietami wyszli do strumienia a ja istniał ich człowiekiem, musiałem każdej lizać stópki i robić ich erotyczne fantazje. I szybko JEB! W zabiegu snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Założyłem się w krótkie dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, zaś do kasie przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze niosę ze sobą, na wszelaki wypadek). O 1.55 byłem na tle. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane całe na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Natomiast na stópkach dysponowały takie same buciki: czarne szpileczki na niezwykle pięknym obcasie z otwartą stópką. Gdy stanęły przede mną, już korzystał znaczyć „Hej”, a one zbudowały do mnie swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ode mnie czekają. Ustawił się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola skończyła na podłogę jakąś czarną torbę sportową. Rozpoczęły na gospodarce zaś kiedy jeśli zupełnie nic, dziewczyny… otworzyły się całować. One się całowały, i ja był jak chory i gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to przejrzał… jej wargi sromowe. Więc był piękni widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród której wychodził soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co powoduję także nawiązała mnie kopać po twarzy, a nawet oberwałem szpilką w oko. Jeżeli w rezultacie mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z smutku, oraz z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w boku Nikola strzeliła mnie z liścia oraz zawarła mi usta ręką. Pozostał jeszcze dwa razy w brzuch, w kryzysie zbiegł się z jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i błagać, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotąd patrzała się podeszła z aktualną sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko oraz zanim odeszły w tłum, Emilka zawołała